Základy práce s fotoaparátem / I. část

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Digitální zrcadlovky dnes už nejsou výsadou jen profesionálních fotografů. Vývoj v této oblasti zpřístupnil tyto skvělé fotografické aparáty široké veřejnosti a navždy tak posunul kvalitativní možnosti amatérské fotografie. Ať už jste majitelem zrcadlovky, nebo preferujete kvalitní kompaktní fotoaparáty, tento kurz fotografování je určen právě pro vás. Nechte se provést základy této problematiky a zorientujete se ve fotografické terminologii. Proč je tolik objektivů? Jak si ho... Více informací Digitální zrcadlovky dnes už nejsou výsadou jen profesionálních fotografů. Vývoj v této oblasti zpřístupnil tyto skvělé fotografické aparáty široké veřejnosti a navždy tak posunul kvalitativní možnosti amatérské fotografie. Ať už jste majitelem zrcadlovky, nebo preferujete kvalitní kompaktní fotoaparáty, tento kurz fotografování je určen právě pro vás. Nechte se provést základy této problematiky a zorientujete se ve fotografické terminologii. Proč je tolik objektivů? Jak si ho správně zvolit a používat? Seznamte se se základy digitální fotografie a nechte nás změnit mnoho ve vašem dalším fotografování. Základy focení absolvujete pohodlně a tempem, které vyhovuje právě Vám.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Světlo ve fotografii

Světlo ve fotografii

Tato část fotografického kurzu vám odpoví na otázku: Proč je světlo tak důležité a s jakým světlem se můžeme při fotografování setkat?
3:03
Objektiv

Objektiv

Do jakých kategorií a podle čeho můžeme objektivy rozdělit? Jak se rozhodnout pro ten správný a jak ho maximálně využít? Který objektiv bude ideální pro můj oblíbený fotografický žánr?
12:43
Expoziční čas

Expoziční čas

Je na fotoaparátu jedním z nejdůležitějších parametrů, který je součástí vzniku každé fotografie. Jak rozhodovat o jeho nastavení a jaký má vliv na fotografii? Podívejte se na kreativní techniky s expozičním časem.
12:26
Clona

Clona

Clona je na fotoaparátu druhým velmi důležitým parametrem, bez kterého se také žádná fotografie neobejde. Co na fotografii ovlivňuje její nastavení a jaký je to úžasný kreativní nástroj, se dozvíte právě v této části.
5:02
Citlivost ISO

Citlivost ISO

ISO je pro fotografování velkým pomocníkem. Pro základy fotografování je nezbytné ho znát. Kdy přichází do hry, co způsobuje a jak ho nastavovat?
4:36
Základy focení – rekapitulace

Základy focení – rekapitulace

Shrnutí toho nejdůležitějšího z tohoto foto kurzu.
0:48
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať