Vyměňte si na Facebooku profilovou fotku za video.

Nikdo netouží po tom, aby byl šedou myší. Každý z nás chce vynikat a nejvíce se to projevuje na sociálních sítích. „Úžasné“ momentky, „skvělé“ příhody a „neuvěřitelné“ věci ze života jiných nás nutí uvažovat nad tím, jak můžeme zaujmout i my sami. Abychom nenudili. Aby nás kopírovali. Abychom byli „in“ a „cool“. A kdy, ne-li uprostřed léta na sebe a své adrenalinové zážitky upozornit co nejvíce?

Nejlepším způsobem, jak se odlišit například na Facebooku, je zaujmout tam, kde to málokdo čeká. Ale i když nám tato sociální síť již před několika měsíci nabídla možnost vyměnit si profilovou fotografii za video, které nás lépe a dynamičtěji představí, mnoho uživatelů má z toho nadále zbytečné obavy. Nevědí, jak takové video vyrobit a na místě je samozřejmě i strach, že na záběrech nebudou vypadat dobře. Což speciálně u populace pod 30 let může způsobit velký stres. :-)

V obou případech však po radu nemusíte chodit daleko. Stačí kliknout tam, kde to vědí nejlépe. Zdokonalit se v tvorbě videí, můžete i v pohodlí domova. Online škola fotografování a natáčení videí Photovia vám totiž vyjde vstříc ve všem – v termínu výuky, místě nebo ceně. Učit se můžete kdekoliv a kdykoliv.

“Atraktivní záběry natočené akční kamerou už nemusí být věcí náhody či štěstí,“ tvrdí fotograf Daniel Ferenčík s tím, že po lekci online kurzu si můžete v praxi ihned vše vyzkoušet a prověřit si nově získané znalosti. „Aby bylo vaše akční video opravdu akční, je dobré zohlednit několik důležitých detailů ještě předtím, než si vezmete kameru,“ dodává jeden z odborných lektorů Alexander Hýbl.

Online kurzy na stránce Photovia vám pomohou zjistit, jak natočit celé video s akční kamerou. Jak ho prostříhat a materiál vylepšit. Nechybí samozřejmě ani dobré rady a tipy pro vás, abyste na svém videu vypadali co nejlépe. Ale zejména, abyste přátelům ukázali, co všechno jste během svého adrenalinového léta zažili!

Líbil se vám tento článek?
Komentáře
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať