Video škola # 1 Filmový záběr

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Tvorba a střih videa je dnes populární součástí kreativní tvorby mnoha lidí. Celá problematika se skládá z několika velmi důležitých částí. Zanedbání libovolné z nich, může mít fatální následky na celkový dojem, jakým bude video na diváka působit. Proto hned první část naší video školy se bude věnovat plnému základu, kterým je samotný záběr. Bez něj by video nemohlo vzniknout a je proto velmi důležité dávat pozor na to, jaké záběry tvoříme a jak je vzájemně poskládáme... Více informací Tvorba a střih videa je dnes populární součástí kreativní tvorby mnoha lidí. Celá problematika se skládá z několika velmi důležitých částí. Zanedbání libovolné z nich, může mít fatální následky na celkový dojem, jakým bude video na diváka působit. Proto hned první část naší video školy se bude věnovat plnému základu, kterým je samotný záběr. Bez něj by video nemohlo vzniknout a je proto velmi důležité dávat pozor na to, jaké záběry tvoříme a jak je vzájemně poskládáme ve střihu.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Jak začít

Jak začít

Pár slov na úvod. Dozvíte se, proč se fotografický záběr liší od toho filmového a co stálo za vznikem jednoho z prvních filmových triků, který se používá dodnes.
2:15
Filmový záběr

Filmový záběr

Jak a podle čeho se filmové záběry rozdělují. Dozvíte se kolik jich je a podle čeho si vybrat ten správný pro svůj filmový záměr.
7:14
Rakurz a úhly kamery

Rakurz a úhly kamery

Velikost záběru není všechno. Na vyjádření pocitu máme k dispozici i další možnosti. Při tvorbě videa musíme využít všechno, tak se podívejme, co jako filmaři můžeme využít.
3:34
Filmové záběry v praxi

Filmové záběry v praxi

Podívejte se na krátkou ukázku, kterou jsme pro vás připravili. Použili jsme v ní v podstatě všechno, o čem jsme v předchozích kapitolách hovořili. Už víte jak na to? Tak vezměte kameru do ruky a začněte trénovat.
3:28
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať