Adobe Photoshop Express: online program na úpravu fotek
Firma Adobe je už více než dvě desetiletí tržním lídrem v oblasti tvorby programů na úpravu fotek, grafiky a webdesignu. O něco později přidala k široké paletě svých programů i nástroje na tvorbu videa, vizuálních efektů, motion grafiky, střih zvuku, 3D animace atd.
Číst více
17.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Pixlr Editor: online program na úpravu fotek v češtině
Pokud patříš mezi fotografy, kteří při úpravě svých fotek preferují program Adobe Photoshop, pravděpodobně se vám Pixlr bude líbit i přesto, že neobsahuje všechny funkce, na které jste si ve Photoshopu zvykli.
Číst více
17.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Polarr Online Photo Editor 3
Polarr je program vyvinutý na online úpravu fotek především v internetovém prohlížeči, i když dnes jsou již k dispozici i jeho desktopové verze pro operační systémy (Win, Mac), jakož i verze pro mobilní zařízení (iOS, Android, Blackberry).
Číst více
17.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Top 3 online programy na úpravu fotek zdarma
Řekněme si to na rovinu: v dnešní době se bez úpravy fotek obejde málokdo. Ať se jedná o jednoduchou úpravu expozice, barev nebo dokonce o odstranění rušivého elementu ze záběru, je dobré mít k dispozici program, který upraví vaši fotku kdekoliv a kdykoliv potřebujete.
Číst více
15.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Klávesové zkratky pro Photoshop
Dnešní dárek potěší všechny fanoušky úpravy a retuše fotografií v programu Adobe Photoshop – pro rychlejší a plynulejší práci vám přinášíme přehledný seznam základních klávesových zkratek nejčastěji využívaných funkcí.
Číst více
29.dubna 2016 V kategorii Dárky