O nás

O nás

Společným znakem opravdu všech ve Photovia je fakt, že fotografování je něco, čemu jsme upřímně a v tom nejlepším slova smyslu jednoho dne doslova podlehli.

Dali jsme si za cíl vytvořit jedinečný projekt, který poskytne potřebné znalosti tím nejmodernějším způsobem, efektivně a cenově dostupně. Snažíme se myslet na každého a tak je celý obsah připraven i pro sluchově postižené, kterým už nebude jejich handicap stát v cestě za poznáním.

Naše videokurzy šetří nejen vaše peníze, ale i váš čas. V dnešním uspěchaném světě je častokrát komplikované rozvrhnout si věci podle našich představ. S pomocí Photovia kurzů to už není žádný problém. Je jen na vás, jak si studium rozvrhnete, pro který kurz se rozhodnete a kdy se na něj podíváte.

Proč se k nám přidat

V některých kmenech ještě dosud věří, že pokud člověka vyfotíte, vezmete mu jeho duši. My co fotografujeme, věříme, že našimi výtvory dokážeme navždy zachytit neopakovatelné momenty našich životů. Romantická dovolená, první kroky dítěte, nebo vedení své dcery k oltáři. To vše jsou okamžiky, na které nechceme zapomenout a budeme na ně vzpomínat i po dlouhých letech.

Už se vám možná stalo, že po vyfotografování takového záběru, jste zklamaně hleděli na výsledný snímek, který ani zdaleka nezachytil vaši představu. Investovali jste už i do fotoaparátu, ale očekávané výsledky stále nepřicházejí. Můžete mít talent nebo cit pro fotografii, nic však nenahradí alespoň základní poznání fotografických pravidel. Na cestě za takovým poznáním vám určitě projekt Photovia pomůže. Svým rozsahem je určen pro začínající, ale i pokročilé fotografy.

Neustále se snažíme posouvat dopředu i díky vám a tak jsme vděční za vaše podněty.

Těšíme se z vaší přízně.

Váš Photo tým.