Nik Collection 05 - Viveza, Dfine a Sharpener Pro

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Při úpravě fotek vám pomůže i trojice filtrů představených v této lekci. Viveza pochází ze série Nik Collection a přijde vhod při tonální a barevné úpravě fotografie. Sharpener Pro je nástroj, se kterým můžete fotografie kontrolovaně doostřovat. S ostrostí tedy máte možnost pracovat na celé fotografii, nebo jen v důležitých oblastech. To pomůže na fotografii zvýraznit to nejdůležitější. S užitečným filtrem Dfine můžete kontrolovat šum. Ten se ve fotografiích objevuje jako... Více informací Při úpravě fotek vám pomůže i trojice filtrů představených v této lekci. Viveza pochází ze série Nik Collection a přijde vhod při tonální a barevné úpravě fotografie. Sharpener Pro je nástroj, se kterým můžete fotografie kontrolovaně doostřovat. S ostrostí tedy máte možnost pracovat na celé fotografii, nebo jen v důležitých oblastech. To pomůže na fotografii zvýraznit to nejdůležitější. S užitečným filtrem Dfine můžete kontrolovat šum. Ten se ve fotografiích objevuje jako vedlejší a nežádoucí efekt při fotografování s vysokými hodnotami ISO.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
400 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
320 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Viveza - Interface

Viveza - Interface

Tato kapitola vám pomůže zorientovat se v prostředí programu a představí hlavní nástroje pro úpravu fotky.
1:47
Viveza - Kontrolní body

Viveza - Kontrolní body

V programu Viveza pracujete při lokální úpravě s kontrolními body. Kdy přijdou vhod a jak s nimi pracovat se dozvíte v této kapitole.
1:27
Viveza - Maskování

Viveza - Maskování

Jak funguje maskování.
0:44
Viveza - Křivky

Viveza - Křivky

Úprava fotografie pomocí křivek.
0:58
Sharpener Pro

Sharpener Pro

Program Sharpener Pro slouží na doostřování snímků. Skládá se ze dvou základních částí a v této kapitole se dozvíte, jak je kreativně používat.
4:11
Dfine

Dfine

Dfine slouží k redukci černobílého nebo barevného šumu způsobeného špatnými světelnými podmínkami. A protože jen málokdo fotografuje při ideálních světelných podmínkách, je dobré vědět jak se šumem na fotkách bojovat.
3:08
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať