Nik Collection 03 - Color Efex Pro

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Druhá část věnovaná programu na úpravu fotek Color Efex Pro vám ukáže práci s konkrétními filtry pro různé typy fotografií. Jak vytvořit na vašich fotkách drsný look, jak dosáhnout zajímavou barevnou úpravu, jak co nejlépe zvýraznit detaily nebo jak vyvážit a vyčistit bílou na vašich fotografiích – to je jen stručný seznam několika možností, které program nabízí. Díky kvalitně zpracovaným presetům nebyla úprava fotek ještě nikdy tak jednoduchá.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
400 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
320 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Drsný look

Drsný look

V první části lekce si ukážeme, jak s pomocí programu pro úpravu fotek Color Efex Pro velmi jednoduše dosáhneme různých typů úprav. Začínáme s filtrem Bleach Bypass pro drsný look vaší fotografie.
2:49
Barevná úprava

Barevná úprava

Pro fanoušky barev představíme tři filtry programu Color Efex Pro pro netypickou úpravu každé fotografie – Cross Balance, Cross Processing a Photo Stylizer.
2:11
Detaily a Kontrast

Detaily a Kontrast

Pokud patříte k příznivcům detailů a struktury na fotografiích, podívejte se na práci s filtry Dark Contrasts, Detail extractor a Tonal Contrast.
2:54
Vyvážení bílé a barevná teplota

Vyvážení bílé a barevná teplota

Správný odstín bílé je na fotografii důležitý, pojďte se s námi proto podívat, jak zbavit fotku barevného závoje s filtrem Remove Color Cast a jak zvýraznit bílou s filtrem White Neutralizer.
2:55
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať