Nik Collection 01 - Úvod, Analog Efex Pro

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Nik Collection od společnosti Google dnes můžeme klidně nazvat nejlepším programem na úpravu fotek zdarma. I když se vlastně jedná o soubor sedmi kreativních programů a každý z nich je věnován jinému typu úpravy fotek, společně tvoří dokonalý celek. Programy jsou k dispozici ke stažení zdarma pro PC i pro Mac. Prvním programem ze série je Analog Efex Pro, který slouží pro úpravu fotek do dnes velmi populárního retro looku. Kromě retro úpravy s jeho pomocí dokážete vytvořit i nádherné... Více informací Nik Collection od společnosti Google dnes můžeme klidně nazvat nejlepším programem na úpravu fotek zdarma. I když se vlastně jedná o soubor sedmi kreativních programů a každý z nich je věnován jinému typu úpravy fotek, společně tvoří dokonalý celek. Programy jsou k dispozici ke stažení zdarma pro PC i pro Mac. Prvním programem ze série je Analog Efex Pro, který slouží pro úpravu fotek do dnes velmi populárního retro looku. Kromě retro úpravy s jeho pomocí dokážete vytvořit i nádherné fotografické koláže. Link ke stažení programů: https://www.google.com/nikcollection/
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
400 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
320 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Úvod

Úvod

Společnost Google zpřístupnila ke stažení kreativní filtry Nik Collection a odstartovala tak novou etapu úpravy fotek zdarma.
0:35
Co je Nik Collection

Co je Nik Collection

Představení celé série sedmi kreativních programů na úpravu fotek, popis základních funkcí jednotlivých programů.
1:37
Instalace filtrů

Instalace filtrů

Krátký průvodce vyhledáním a instalací filtrů do vašeho počítače. Instalace automaticky zahrnuje pluginy pro Adobe Lightroom a Adobe Photoshop, jakož i všech sedm samostatně fungujících programů.
1:30
Lightroom, Photoshop nebo samostatně

Lightroom, Photoshop nebo samostatně

Ukázka přístupu k filtrům Nik Collection v rámci programů Adobe Lightroom a Adobe Photoshop, krátký přehled Nik Selective Tool ve Photoshopu.
1:05
Analog Efex Pro

Analog Efex Pro

Začínáme s programem na úpravu fotek do retro looku – Analog Efex Pro. V krátkosti si program představíme a otevřeme první fotku.
1:10
Interface, menu a paletky

Interface, menu a paletky

Představení základních funkcí programu, volba první kategorie úprav Classic Camera, seznámení se s tvorbou presetů a panelem historie, úpravy fotografie.
2:52
Další kategorie efektů a vlastní presety

Další kategorie efektů a vlastní presety

Po první kategorii Classic Camera si představíme i kategorie Wet plate a Double Exposure, s jejichž pomocí dosáhneme krásný vintage styl našich fotografií, jakož i tvorbu vlastních presetů.
2:25
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať