Natáčení videa na akční kamery / I. část

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Atraktivní záběry natočené akční kamerou nemusí být více dílem náhody či štěstí. S trochou úsilí jich můžete dosáhnout kdykoliv budete chtít. Vyzkoušejte si v praxi jednoduché postupy z tohoto video návodu a záběry z vaší outdoorové kamery budou ihned vypadat lépe. Prozradíme vám, jak natočit celé video výlučně s akční kamerou, jak video rozstříhat a vzniklý materiál následně vylepšit v běžném programu dostupném zdarma.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Přehled kurzu

Přehled kurzu

Krátký průvodce video kurzem: podívejte se na přehled toho, co se v kurzu naučíte.
0:46
Představení akčních kamer

Představení akčních kamer

Akční kamery, často označované také jako sportovní kamery jsou malé, odolné, nahrávají video ve slušné kvalitě a dají se koupit za rozumné peníze. Díky těmto vlastnostem se staly výbornými společníky všech aktivních lidí, kteří se chtějí ke svým zážitkům časem vrátit, nebo je sdílet s přáteli na sociálních sítích.
2:21
Plánování natáčení

Plánování natáčení

Aby bylo vaše akční video opravdu akční, je dobré zohlednit několik důležitých detailů ještě předtím, než natočíte první sekundy vašeho nového videa. Tato kapitola vás upozorní na věci, které vám pomohou zjednodušit práci s akční kamerou přímo na "place".
2:25
Objektiv: výhoda i komplikace

Objektiv: výhoda i komplikace

Základem pěkného záběru je porozumět, jak se vaše sportovní kamera dívá na svět. Díky pochopení výhod i nevýhod širokoúhlého objektivu budete umět lépe plánovat záběry a předem se vyhnete takovým, které by nemusely vypadat dobře.
1:46
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať