Light painting a sportovní fotografie

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Experimentování se světlem patří obecně k osvědčeným způsobům, jak tvořit zajímavé fotografie. Využití a fanoušky tohoto typu fotografie najdeme v mnoha žánrech, od reklamní až po uměleckou fotografii. Pokud pochopíme základní principy, budeme omezeni už jen svou vlastní fantazií, důkazem je i tento foto kurz. Najdete v něm propojení sportovní fotografie s technikou light painting-u a dozvíte se, jaké je třeba při focení překonat úskalí a na jakou výbavu kromě zrcadlovky určitě... Více informací Experimentování se světlem patří obecně k osvědčeným způsobům, jak tvořit zajímavé fotografie. Využití a fanoušky tohoto typu fotografie najdeme v mnoha žánrech, od reklamní až po uměleckou fotografii. Pokud pochopíme základní principy, budeme omezeni už jen svou vlastní fantazií, důkazem je i tento foto kurz. Najdete v něm propojení sportovní fotografie s technikou light painting-u a dozvíte se, jaké je třeba při focení překonat úskalí a na jakou výbavu kromě zrcadlovky určitě nezapomenout. Nechte se inspirovat k vlastním krásným a tvůrčím fotografickým projektům.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
400 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
320 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Scéna kde budeme fotografovat

Scéna kde budeme fotografovat

Velmi důležitou součástí přípravy na focení je obhlídka místa. Mít dostatek času a zvážit všechny alternativy rozhoduje o výsledku, kterého se podaří dosáhnout. V úvodní části foto kurzu se proto podíváme na místo, kde budeme fotografovat. Hledat budeme správnou pozici pro fotografa i pro další vybavení, které budeme na focení potřebovat.
5:14
Svícení

Svícení

V této části si ukážeme, jak jsme se rozhodli pracovat se světlem. Dozvíte se, nejen kolik světel budeme potřebovat, ale i kam je musíme umístit, abychom dosáhli kýženého výsledku na fotografii.
5:21
Fotografujeme

Fotografujeme

Cesta za vysněným záběrem bývá často trnitá. Během focení se může stát cokoliv a fotograf musí pohotově reagovat. Jak při fotografickém procesu uvažovat, jak nastavit zrcadlovku a na co všechno si dávat pozor prozrazuje tato část foto kurzu.
7:33
Úprava fotky

Úprava fotky

Podíváme se spolu na fotografie, které se nám podařilo vytvořit. Pro které fotky se rozhodnout a které drobnosti na nich upravit? Naučíme vás další triky v programu Photoshop a vysvětlíme proč je dobré je použít.
8:04
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať