Jak to funguje

Pokud jste již někdy zatoužili zdokonalit se ve fotografování, mohlo se vám stát, že vytoužený fotokurz vám nevyhovoval termínem, místem konání, nebo cenou. Díky Photovia kurzům se vám už nic takového nestane. Vzdělávat se můžete kdykoliv a kdekoliv. Je to, jako byste měli velkou fotografickou encyklopedii neustále všude s sebou.

Všechna videa, výukový materiál, váš osobní pracovní sešit, hodnocení od našich lektorů, jakož i další speciální obsah můžete využívat v rámci měsíčního předplatného ve výši 400 Kč (k dispozici je i 12 měsíční předplatné za zvýhodněnou cenu).
Jednodušší příležitost jak posunout focení a tvůrčí možnosti o úroveň výš tady ještě nebyla. Přihlaste se ještě dnes a učte se s profesionálními lektory online 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
Sledování jakéhokoli obsahu na stránce Photovia.cz je podmíněno bezplatnou registrací. Ta je samozřejmě zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Zaregistrovat se můžete kliknutím na položku "Přihlášení" v pravém horním rohu stránky.
Co potřebujete?

Co potřebujete?

Připojení na internet a zařízení, na kterém máte k dispozici internetový prohlížeč. Sledování Photovia kurzů není tedy omezeno jen na váš počítač. Jsme dostupní i na tabletu či smartphonu.

tablet aj smartfón
Zaplatíte úplně jednoduše

Zaplatíte úplně jednoduše

Za službu je možné platit platební kartou, online internetovým převodem, nebo pomocí voucheru /dárkového poukazu.

Funkce video přehrávače

Funkce video přehrávače
výhody užívateľského konta

Co mi nabídne moje uživatelské konto?

Abyste měli potřebné informace stále po ruce, můžete si oblíbená videa označit a mít je tak přímo dostupná přes váš profil. Náš systém vám bude také automaticky označovat lekce, které jste si již prohlédli a k dispozici je seznam naposledy spuštěných videí.

Jak funguje funkce pracovní sešit

Jak funguje funkce pracovní sešit?

Podstatnou součástí každého vzdělávacího procesu je praktická část. U nás na to máte k dispozici váš osobní pracovní sešit. Jedná se o souhrn fotografických úloh, které postupně můžete zvoleným tempem plnit. Postupně, jak si váš pracovní sešit plníte, získáváte hodnocení a cenné rady k vašim fotografiím přímo od našich lektorů. Samozřejmě tak jak postupujete, získáváte přístup ke stále náročnějším fotografickým úkolům, aby vaší kreativitě už nic nestálo v cestě.

Našim zákazníkům se věnujeme

Našim zákazníkům se věnujeme

V případě jakýchkoli dotazů nebo technických problémů použijte prosím náš kontaktní formulář, nebo napište na .