Jak fotit produktovou fotografii doma

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Tento foto kurz vás naučí, jak si můžete i doma vytvořit pěknou produktovou fotografii za pomoci například i mobilního telefonu. Kurz popisuje celý fotografický proces. Od výběru nejvhodnějšího místa na focení a přípravy produktu, až po podrobné vysvětlení úpravy fotografie přes bezplatný nástroj na internetu. Přesvědčíte se, že pěknou produktovou fotografii je možné vytvořit i s nulovými náklady. Jen za pomoci věcí, které už určitě doma máte. Pokud máte hezké hand made... Více informací Tento foto kurz vás naučí, jak si můžete i doma vytvořit pěknou produktovou fotografii za pomoci například i mobilního telefonu. Kurz popisuje celý fotografický proces. Od výběru nejvhodnějšího místa na focení a přípravy produktu, až po podrobné vysvětlení úpravy fotografie přes bezplatný nástroj na internetu. Přesvědčíte se, že pěknou produktovou fotografii je možné vytvořit i s nulovými náklady. Jen za pomoci věcí, které už určitě doma máte. Pokud máte hezké hand made produkty, nebo se jen chystáte něco prodat na inzerát, dobrá fotografie je klíčová. Naučte se tedy sami takové fotky jednoduše vytvářet.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
400 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
320 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Úvod do světa produktové fotografie

Úvod do světa produktové fotografie

Proč je dnes produktová fotografie tak důležitá a kde všude ji dokážeme využít?
2:13
Fotografické pozadí

Fotografické pozadí

Vhodně zvolené fotografické pozadí hraje klíčovou roli a nevhodné může dokonce fotografii pokazit. Jak doma najít to nejvhodnější a jak si ho připravit se dozvíte v této části.
2:18
Správná poloha produktu

Správná poloha produktu

Každý produkt je individuální a každému svědčí něco jiného. Jaké polohy produktu jsou standardní a jaké doplňkové, to si zodpovíme v této části online kurzu.
1:15
Světlo

Světlo

Práce se světlem je úplně nejdůležitější část celého fotografického procesu. Dokážeme jím nejlépe zvýraznit atraktivitu produktu a naopak zanedbané věci se nám nemusí podařit opravit ani při úpravě fotografie. Je to tedy nejkreativnější část focení. Jak doma najdete nejlepší podmínky, to prozradí tato část foto kurzu.
3:57
Odraz a difuze

Odraz a difuze

Tato lekce dále rozšiřuje možnosti práce se světlem. Jak nahradit častokrát nákladné foto příslušenství jen věcmi, které máme doma? Velmi jednoduše.
3:04
Výběr nejlepších fotografií

Výběr nejlepších fotografií

Nahrajeme fotografie do počítače a vybereme ty nejlepší. Jak se to dělá a jak se můžeme rozhodovat, se dozvíte v této části.
3:51
Úprava fotek

Úprava fotek

Úpravou můžeme fotografii vylepšit ale i pokazit. Naším cílem je samozřejmě první možnost a v této části se to naučíte díky bezplatnému programu na úpravu fotek přímo na internetu.
8:01
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať