Jak fotit portrét v přirozeném světle

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Většinou si denní hodinu, ve které budeme fotografovat, nevybereme. Fotografie portrétů tak vznikají i v době, kdy světelné podmínky nejsou zrovna ideální. Svatební fotograf o tom ví své. Správný fotograf si však poradí a v každé denní době vytvoří konzistentní kvalitní portréty. Jak toto dosáhnout, dokonce bez použití jakéhokoli doplňkového příslušenství, si ukážeme v tomto kurzu fotografování. Fotografovat začneme dopoledne, zvládneme nejostřejší slunce přes poledne... Více informací Většinou si denní hodinu, ve které budeme fotografovat, nevybereme. Fotografie portrétů tak vznikají i v době, kdy světelné podmínky nejsou zrovna ideální. Svatební fotograf o tom ví své. Správný fotograf si však poradí a v každé denní době vytvoří konzistentní kvalitní portréty. Jak toto dosáhnout, dokonce bez použití jakéhokoli doplňkového příslušenství, si ukážeme v tomto kurzu fotografování. Fotografovat začneme dopoledne, zvládneme nejostřejší slunce přes poledne a spolu s řadou doplňkových tipů a triků se propracujeme až k zapadajícímu slunci. Tento fotokuz vás naučí, jak si můžete vzít světlo z kterékoliv denní hodiny a jen s jeho pomocí vytvářet poutavé portréty.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
10 hodina

10 hodina

Ukážeme si, jak vytvořit pěkný portrét s přirozeným světlem v interiéru, jak si náš objekt nasvítíme a jak ho správně napózujeme.
16:19
12 hodina

12 hodina

V pravé poledne je slunce nejostřejší, a toho se obává skoro každý fotograf. Ukážeme si, jak se zbavit ošklivých stínů na obličeji a jak dokážeme světlo využít v náš prospěch.
5:27
14 hodina

14 hodina

Světelné podmínky se nám až tak dramaticky nemění a do fotografie se snažíme dostat emoci.
6:47
16 hodina

16 hodina

Okolo 16 hodin se nám světelné podmínky začínají měnit. Světlo začíná být měkčí a my už máme k dispozici více možností jak fotografovat.
9:40
18 hodina

18 hodina

V tuto hodinu bývá světlo nejjemnější a nejkrásnější. Ale pozor! Do fotografie se nám může dostat tzv. přezáření.
5:48
20 hodina

20 hodina

Na závěr tohoto kurzu fotografování si ukážeme, jak fotografovat siluetu při zapadajícím slunci.
4:08
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať