Jak fotit beauty portrét

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Každý fotograf ať už portrétu, módy, nebo i reportáže, časem dospěje k tomu, že hledá způsoby, jakými by zdokonalil své fotografie a odlišil je od ostatních. Jedním z možných technických a formálních způsobů zlepšení práce fotografa je využívat fotoateliér. Chcete se naučit tvořit dokonalé portréty jako z obálky časopisu a osvojit si práci ve fotostudiu? Tento fotokurz vám odhalí mnoho tipů a postupů právě na toto téma.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Fotoateliér – připravujeme se na focení

Fotoateliér – připravujeme se na focení

V první části fotokurzu se dozvíte, jaký modifikátor světla zvolit a proč. Ukážeme si, jak ho umístit do správné pozice a podle čeho zjistíme, když tomu tak není.
5:58
Stanovení expozice

Stanovení expozice

V podmínkách fotoateliéru používáme fotoaparáty pouze v plně manuálním režimu. Ukážeme si tedy postup, jak se dopracujeme ke korektní expozici, kterou hodnotu nastavit jako první a kterou si nechat až na závěr. Mít pod kontrolou barvy od samého začátku je dobrá věc. Jak se dopracovat ke kolorimetricky správnému bílému bodu a vytvořit z něj profil? O tom všem se dozvíte v této části foto kurzu.
8:55
Začínáme fotografovat

Začínáme fotografovat

Popíšeme si první fotografie. I když výsledky už vypadají fajn, hledáme cestu, jak je vylepšit. Do správné pozice si nastavíme odrazný panel, díky čemuž se s naší fotografií dostaneme o krůček dál.
3:01
Jak vylepšit váš portrét

Jak vylepšit váš portrét

Fotoateliér nabízí v podstatě neomezené možnosti. Abychom změnili či vylepšili náš portrét, použijeme Softbox a to zcela netradičním způsobem. Nechte se překvapit, jak to změní naši fotku.
4:35
Pracujeme s výrazem

Pracujeme s výrazem

V závěrečné lekci dnešní foto školy si ukážeme, jak do procesu dostat maximální variabilitu. Fotografie by neměly být stejné, aby bylo po focení z čeho vybírat. Uvidíte, jak můžeme dostat do fotografie emoci a jak komunikovat s modelkou. Do procesu focení tak přineseme uvolněnou atmosféru a získáme pestrou kolekci fotek na úpravu.
9:32
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať