Fotografujeme zvířata ve městě

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Fotografování zvířat ve městech přináší něco unikátního. Při odpolední kávičce na terase v kavárně a s fotoaparátem v ruce, si můžete pořídit nejeden zajímavý záběr. Impozantní fotografie zvířat nemusí vznikat pouze v panensky čisté přírodě. Stačí, když budete bedlivě pozorovat okolní živočichy ve městě, umět využít ten správný moment a vědět něco o technice a základech fotografování. Foto kurz jako je tento, vás přesvědčí, že i s málem se dá vytvořit... Více informací Fotografování zvířat ve městech přináší něco unikátního. Při odpolední kávičce na terase v kavárně a s fotoaparátem v ruce, si můžete pořídit nejeden zajímavý záběr. Impozantní fotografie zvířat nemusí vznikat pouze v panensky čisté přírodě. Stačí, když budete bedlivě pozorovat okolní živočichy ve městě, umět využít ten správný moment a vědět něco o technice a základech fotografování. Foto kurz jako je tento, vás přesvědčí, že i s málem se dá vytvořit mnoho. V tomto případě neplatí známé pořekadlo: „Dvakrát měř a jednou řež, ale dobře jednou nastav a mnohokrát cvakej."
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Fotografujeme zvířata v městském prostředí

Fotografujeme zvířata v městském prostředí

Přiblížíme si tuto problematiku a odpovíme si na otázky jako: Jaké jsou výhody? Co je všechno třeba vědět o fotografování zvířat ve městě? A zejména, proč si vystačíte jen se základní výbavou fotografa?
6:18
Nastavujeme si fotoaparát na konkrétní druh scény

Nastavujeme si fotoaparát na konkrétní druh scény

V nabídce máte několik expozičních režimů. Víte který si zvolit? Na příkladech si řekneme, které expoziční režimy a jaké hodnoty si můžete na fotoaparátu nastavit. Poradíme vám, jak si vytříbit cit pro fotografování ptactva tak, aby fotografii k dokonalosti už více nic nechybělo.
3:33
Snímání fotoaparátu a druhy scén

Snímání fotoaparátu a druhy scén

Fotit můžete klidně odpočívající rodinku čápů v hnízdě nebo akčně přilétajícího čápa do hnízda. Ozvláštněte vaše fotografie, na kterých se nachází již na první pohled známé ptactvo, a snažte se o něco netradičního. Řekneme vám, jak na to.
3:51
Fotografujeme pohyb

Fotografujeme pohyb

Kdy je výhodné nastavit fotoaparát na kontinuální zaostřování a sériové snímání? V této části videa si ukážeme a popíšeme, jak vytvořit akční fotografii.
2:36
Tipy a triky na závěr

Tipy a triky na závěr

Zvířatům nemůžete poručit, aby nehybně stála. Jak si s tím poradit? V této části vám naše foto škola prozradí výhody používání stativu a polarizačních filtrů.
3:20
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať