Fotografujeme extrémní sporty

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Při extrémních sportech často tuhne krev v žilách nejen samotnému sportovci, ale i nám, jako fotografům. Pokud chceme v našich fotografiích zachytit atmosféru, která se nám nabízí, co nejlépe, potřebujeme se držet několika zásad, které jsou důležité nejen pro kvalitní fotografie, ale i pro naši bezpečnost. Tento foto kurz popisuje práci fotografa přímo v terénu, ověřte si správné nastavení fotoaparátu a nechte se inspirovat. Tyto triky se vám určitě budou hodit u libovolného... Více informací Při extrémních sportech často tuhne krev v žilách nejen samotnému sportovci, ale i nám, jako fotografům. Pokud chceme v našich fotografiích zachytit atmosféru, která se nám nabízí, co nejlépe, potřebujeme se držet několika zásad, které jsou důležité nejen pro kvalitní fotografie, ale i pro naši bezpečnost. Tento foto kurz popisuje práci fotografa přímo v terénu, ověřte si správné nastavení fotoaparátu a nechte se inspirovat. Tyto triky se vám určitě budou hodit u libovolného sportu. Tři, dva, jedna, start!
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
400 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
320 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Extrémní sporty a jejich fotografování

Extrémní sporty a jejich fotografování

Focení extrémních sportů se často odehrává v drsných podmínkách. Je třeba si dávat pozor nejen na sebe, ale i na fotoaparát a další foto techniku.
2:54
Hledáme vhodné místo

Hledáme vhodné místo

Fotografování celého sportovního dění z téhož místa není nejvhodnější řešení. Kde a jak hledat místa pro atraktivní fotografie?
3:46
Jak zachytit správný moment

Jak zachytit správný moment

Některé momenty jsou pro naše fotografie lepší, jiné průměrné, a některé dokonce nepoužitelné. V této části foto kurzu se naučíte, jak fotit fotky plné dynamiky.
3:01
Jak zmrazit pohyb

Jak zmrazit pohyb

Technická kvalita fotografie je důležitá. Umět předcházet rozmazaným fotografiím je tedy klíčové. Jak správně nastavovat naše fotoaparáty si rozebereme v této části kurzu. Ukážeme si, který expoziční čas je pro nás hraniční na zmrazení pohybu. Neostré fotografie putují rovnou do koše.
2:33
Jak zaostřovat

Jak zaostřovat

Na fotoaparátu máme několik režimů zaostřování. Každý má své opodstatnění, je dobré znát situace, kdy a jak daný režim nejvhodněji použít.
5:36
Panning

Panning

Ukážeme si, jak funguje tato fantastická fotografická technika. Držte se osvědčeného postupu, ideálních nastavení fotoaparátu a atraktivní fotografie se určitě dostaví.
2:30
Fotografujeme sekvenci

Fotografujeme sekvenci

Prozradíme vám snadný způsob jak do výsledné fotografie dostat jezdce hned několikrát. Otevře vám to nové kreativní možnosti při vašem fotografování a to nejen u sportu.
15:10
Konzultujte

Konzultujte

Pokud máte tu možnost, nezapomínejte fotografie konzultovat s jezdcem. I jeho názor je důležitý.
1:31
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať