Fotografujeme drobné pěvce

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Při fotografování v přírodě může fotograf narazit na řadu úskalí. Jedním z nich může být výběr vhodné lokality. Nevhodně zvolené místo se odrazí i na výsledných fotografiích. Jaké máme možnosti? Jak zachytit skvělý záběr, aniž by byl fotograf vůbec zpozorován? Zkuste se řídit radami, které vám dá v tomto foto kurzu náš specialista na focení divoké zvěře. Ukážeme vám, že kompozice záběru je velmi důležitá, ale svou roli zde hrají i další důležité prvky a pomůcky... Více informací Při fotografování v přírodě může fotograf narazit na řadu úskalí. Jedním z nich může být výběr vhodné lokality. Nevhodně zvolené místo se odrazí i na výsledných fotografiích. Jaké máme možnosti? Jak zachytit skvělý záběr, aniž by byl fotograf vůbec zpozorován? Zkuste se řídit radami, které vám dá v tomto foto kurzu náš specialista na focení divoké zvěře. Ukážeme vám, že kompozice záběru je velmi důležitá, ale svou roli zde hrají i další důležité prvky a pomůcky fotografa. Natrénujte si základy fotografování způsobem, při kterém se budete určitě dobře bavit.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Výběr vhodného místa

Výběr vhodného místa

Co všechno musíte jako fotograf při jeho výběru zohlednit? Jak si scénu můžeme připravit? To prozrazuje tato část foto kurzu. Nalákat ptáčky na to správné místo nemusí být až takový problém.
0:42
Zakrmování

Zakrmování

Jak se s tím vypořádat? Vyrobte si perfektní a hlavně funkční krmítko za pár minut a v podstatě zcela zdarma.
13:28
Maskování

Maskování

Zůstat „neviditelný" výrazně zvyšuje šance na úspěch krásné fotky. V této části foto kurzu najdete trošku magie na toto téma.
12:51
Fotografické vybavení

Fotografické vybavení

Jakou zvolit techniku? Fotoaparát, objektiv i další fotografické pomůcky jsou důležité. Zvyšují nám šance na netradiční fotografii i pohodlí při fotografování. Avšak na pěkné fotografie nepotřebujeme nutně drahé vybavení. K pěkným fotkám se dopracujete i s amatérskou zrcadlovkou. Jak vhodně zakomponovat externí blesk do fotografického procesu? Odpovědi čekají v této části.
3:42
Fotografování

Fotografování

Čekáme na správný okamžik. Jaká nastavení fotoaparátu fungují v takovém případě nejlépe, to popisuje tato část foto kurzu.
4:59
Výběr nejvhodnější fotky

Výběr nejvhodnější fotky

Při takovém focení, vznikne obvykle větší množství fotografií. Jak se rozhodnout pro tu nejlepší fotografii s přihlédnutím na jedinečnost okamžiku, ale i správnou kompozici, si povíme v této kapitole.
21:08
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať