Boudoir a glamour fotografie

Kliknite na video, aby sa pustila lekcia.
Upoutávka
Přehrát lekce
Přidat k oblíbeným YouTube

Popis kurzu

Fotografie s mírným nádechem erotiky, krásy i tajemna potěší nejedno oko diváka. Abyste vytvářeli perfektní fotografie ve stylu glamour nebo boudior, je třeba ovládat sérii základních pravidel. Jak je v naší foto škole zvykem, tento foto kurz vám odhalí nejedno tajemství, dodá sebedůvěru a jistotu, která se vám při focení tohoto žánru určitě bude hodit.
Prémiové fotokurzy
Všechny na
30 dní
650 Kč/ měs.
Všechny na
90 dní
500 Kč / měs.
Všechny na
365 dní
270 Kč / měs.
Základy Boudoir fotografie

Základy Boudoir fotografie

Boudoir je lechtivé téma. Naše modelka se musí cítit komfortně za každých okolností, jinak budou fotografie bez náboje a emoce. Jak by se měl fotograf chovat a na co všechno je dobré myslet před tím, než vůbec stiskne spoušť na fotoaparátu, se dozvíte v této části kurzu.
7:42
5 základních kroků k lepší fotce

5 základních kroků k lepší fotce

Aby naše fotografie zanechaly vždy dobrý dojem, je nutné si všímat i drobných detailů při focení. Poradíme vám, co dělat, když se dostanete do úzkých a jako odtud vycouvat.
4:12
Pózování modelky

Pózování modelky

Už možná tušíte, že světlo a póza dokáží změnit vyznění fotky k nepoznání. Ukážeme vám, jak fotit fotky s mírným nádechem romantiky a i ty provokativnější. V této části foto kurzu se dozvíte, jak zvýrazníte ženské křivky a schováte nedostatky modelky. Prozradíme skvělý trik, který vám napoví, kdy je světlo ve správném úhlu.
5:57
Nastavení zrcadlovky

Nastavení zrcadlovky

Pokud máme scénu připravenou, můžeme jít fotit. Nastavení fotoaparátu resp. zrcadlovky a správný objektiv budou pro fotografie zásadní. Jak zaostřovat a co nepřehlédnout, tomu se věnujeme v této části kurzu fotografování.
7:01
Fotografování profilu

Fotografování profilu

Definujeme si tzv. "pinocchio a zombie efekt" a naučíme se jak se mu při fotografování vyhnout. Pohoda modelky je velmi důležitá, proto se jí věnujeme i v této kapitole.
2:55
Zdroj světla na pozadí fotografie

Zdroj světla na pozadí fotografie

Pestrou kolekci fotografií dostaneme, pokud využijeme prostředí, ve kterém fotografujeme skutečně na maximum. Fotit můžeme, i když máme výrazný zdroj světla na pozadí. Pokud na fotku zachycujeme siluetu, nesmíme zapomenout na důležité pravidlo. V této části foto kurzu si řekneme, které to je.
3:32
Fotografujeme romantickou scénu

Fotografujeme romantickou scénu

Co všechno máte jako fotograf v omezeném prostředí k dispozici? Všechno. V závěrečné části představíme několik variant a prozradíme jak do fotografie dostat punc luxusu.
9:14
Pokud chcete přidat komentář, musíte se přihlásit.
  1. Odoslať