Fotografování krajiny s Canonem EOS 5DsR
Před pár týdny jsem měl možnost vyzkoušet fotoaparát Canon EOS 5DsR. Na toto tělo od Canonu jsem byl již delší dobu velmi zvědavý, a tak mi kromě plánované cesty do Norska přibyl další důvod k radosti.
Číst více
31.srpna 2016 V kategorii Novinky

Adobe Photoshop Express: online program na úpravu fotek
Firma Adobe je už více než dvě desetiletí tržním lídrem v oblasti tvorby programů na úpravu fotek, grafiky a webdesignu. O něco později přidala k široké paletě svých programů i nástroje na tvorbu videa, vizuálních efektů, motion grafiky, střih zvuku, 3D animace atd.
Číst více
17.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Pixlr Editor: online program na úpravu fotek v češtině
Pokud patříš mezi fotografy, kteří při úpravě svých fotek preferují program Adobe Photoshop, pravděpodobně se vám Pixlr bude líbit i přesto, že neobsahuje všechny funkce, na které jste si ve Photoshopu zvykli.
Číst více
17.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Polarr Online Photo Editor 3
Polarr je program vyvinutý na online úpravu fotek především v internetovém prohlížeči, i když dnes jsou již k dispozici i jeho desktopové verze pro operační systémy (Win, Mac), jakož i verze pro mobilní zařízení (iOS, Android, Blackberry).
Číst více
17.srpna 2016 V kategorii Úprava fotografií

Nastavení Photoshopu pro začátečníky: barvy, menu a preference
Většina z nás asi bude souhlasit s tím, že úprava fotek je dnes nezbytnou součástí fotografického řemesla a fotografie jako takové. Nároky na technickou kvalitu záběrů se neustále zvyšují a automatizované filtry ve smartphonech nás naučily vnímat i intenzivně upravené fotky jako poměrně běžnou záležitost.
Číst více
16.srpna 2016 V kategorii Photoshop návody

Vánoční rady pro krásné rodinné fotografie
Vánoce jsou bezesporu jedním z nejkrásnějších období v roce, kdy se většina z nás těší na příjemnou atmosféru a chvíle pohody strávené s rodinou, na které pak ještě dlouho vzpomíná.
Číst více
16.srpna 2016 V kategorii Fotoškola

Canon představil řady EOS 5Ds
Firma Canon nedávno posunula hranice rozlišení klasických digitálních zrcadlovek zase o krok kupředu. Představila totiž dva nové fotoaparáty Canon EOS 5Ds a Canon EOS 5DsR s rozlišením 50,6 megapixelu a zásadním způsobem tak ovlivnila několik fotografických žánrů.
Číst více
15.srpna 2016 V kategorii Novinky

13 dobrých nápadů, jak naučit vaše dítě fotit II.
Přinášíme vám druhou část našeho článku o dobrých nápadech, jak naučit vaše dítě fotit, ve kterém se podíváme na kompozici, ostření a správnou expozici.
Číst více
15.srpna 2016 V kategorii Fotoškola

13 dobrých nápadů, jak naučit vaše dítě fotit I.
Pokud se i vaše dítě začalo v poslední době zajímat o fotoaparát nebo objevovat kouzlo fotografie, je ideální čas vysvětlit mu, jak se fotoaparát používá a ukázat, jak může být fotografování zábavné.
Číst více
15.srpna 2016 V kategorii Fotoškola
1 2 3 4